Majutus

Pärnu Tennisekeskus pakub nüüd lisaks suurepärastele tennisemänguvõimalustele ka mugavat majutust uuenduskuuri läbi teinud Villa Tennises. Villa Tennis asetseb otse Pärnu Tennisekeskuse saviliivaväljakute keskel!

Suvine Pärnu rand on vaid jalutuskäigu kaugusel. Kõik vajalik nagu, supermarket, apteek, linna turg on Villast mõneminutilise teekonna kaugusel. Villa on ideaalseks peatuspaigaks nii tennisemängijatele, aktiivset puhkust otsivatele puhkajatele, kui ka lastega peredele.

Villa Tennises on mugavad ning hubased kahesed- ja kahesed Deluxe toad ning üks ühene tuba. Villas on külaliste kasutuses kööginurk, TV hall ja puhkenurk ning tasuta WIFI. Villas on kokku 11 majutuskohta, vajadusel võimalik tellida lisavoodeid. Villa Tennise klientidele on autode parkimine Villa juures tasuta. Eriti hästi tunneb ennast Villas kindlasti sportlik sõpruskond, kes üürib terve maja kogu nädalavahetuseks, aga miks mitte ka pikemaks ajaks.

Villa klientidele on Tennisekeskuse saunade kasutamine tasuta. Lisateenustena saab kasutada jõusaali ja mängida sulgpalli. Kohapeal on võimalik osta ja rentida spordivarustust. Võimalik tellida ürituste ja võistluste korraldamist. Keha saab kinnitada ning meeldivalt aega veeta Tennisekeskuse kohvikus ning selle päikseküllasel suveterrassil.

Ettetellimisel toitlustatakse ka suuremaid gruppe ning erinevateks tähtpäevadeks on võimalik tellida nii külmasid- kui soojasid buffeelaudasid. Pärnu Tennisekeskuse klientidele on meil heameel pakkuda soodsaid- ja sõbralikke hindu. Broneerimine telefonil 44 27 246 või Pärnu Tennisekeskuses kohapeal

Majutuse hinnakiri 2018

Villa Tennis alates 1.09.2018

Tubade arvKohadHindTennisisti hind
2-ne tuba372 €P-N 59 €   R-L 62€
2-ne Deluxe285 €P-N 69 €   R-L 75€
1-ne tuba145 €P-N 37 €   R-L 40€
Kogu maja11420 €350 €

Lisavoodi, 1 inimene(Delux toas) kuni 2 kohta 10 €

Bungalo

1 MajaHindTennisisti hind
2 kohta45 € 36 €
3 kohta63 € 51 €
4 kohta80 € 64 €